پرسش و پاسخ

بله؛ قیمت های تمامی سرویس های سفرمون به صورت زنده در رزرواسیون آنلاین موجود است. برای مشاهده قیمت تورها، از صفحه اول سایت سرویس «تور» را انتخاب نمایید تا لیست تورهای جدید سفرمون نمایش داده شود. پس از انتخاب مسیر دلخواه و تاریخ سفر خود قیمت روز تورها به همراه اطلاعات کامل به شما ارایه می شود.

  

رزرواسیون آنلاین سفرمون کلیه خدمات مسافرت در مسیرهای خارجی را در قالب ، رزرو هتل، رزرو تو به مسافران ارایه میکند. برای نیازهای مختلف مسافران سرویس ها از یکدیگر تفکیک شدند. این سرویس ها به اصلی ترین شبکه های ارایه دهنده خدمات آنلاین سفر در جهان متصل است و به این دلیل تنوع انتخابی و تنوع انتخابی هتل را در بیش از 200 هزار هتل برای شما فراهم کرده است.

 

خیر؛ رزرو آنلاین در رزرواسیون سفرمون هیچ گونه هزینه اضافی برای شما ندارد و به منظور تشویق شما به استفاده از خدمات نوین رزرو آنلاین 3% تخفیف نیز به شما تعلق می گیرد.

کافی است تا از منوی بالای سایت (سمت چپ کادر آبی)، بر روی گزینه «ورود/ثبت‌نام» کلیک کنید. در نوار کشویی روی گزینه‌ی «ثبت‌نام کنید» کلیک کرده و وارد صفحه ثبت‌نام شوید. آدرس ایمیل، شماره تلفن همراه و رمز عبور را وارد کنید و پس از اعلام موافقت خود با قوانین و مقررات سفرمون، بر روی دکمه «ثبت‌نام» کلیک کنید تا ثبت‌نام شما انجام شود.